O firmie

 O nas

Firma Kianto zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną . Klienci z Nowego Sącza i okolic przyjeżdżają do sklepu stacjonarnego w Nowym Sączu przy ul. Marcinkowickiej 30a, a osoby z innych części kraju kupują od nas okna online.  Nasze produkty dostępne są od ręki w sklepie stacjonarnym Kianto. Czekamy tam na Ciebie od poniedziałku do piątku, gdzie możesz zamówić i odebrać towar.
Dział obsługi firmy Kianto oferuje pomoc przy doborze i zakupie . Udzielamy pełnych informacji technicznych i użytkowych o wszystkich produktach dostępnych w naszej ofercie.
Kianto oferuję całą grupę innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do poddaszy: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, schody strychowe , rolety dachowe, markizy, moskitiery, uszczelniacze dachowe, kleje, piany, taśmy itp.
W ofercie posiadamy asortyment takich firm jak: Velux, Fakro, Roto, Okpol, Optilight, Tytan, Tesa, Selena, Smart.
Firma Kianto posiada również części zamienne do okien dachowych  nawet tych, które bezproblemowo funkcjonują na dachach od kilkudziesięciu lat.  W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo uszczelkę dachową, zawias, kopułę, gąbkę, zatrzep, zatrzask itp.

Zapraszamy do zakupu na naszym sklepie internetowym www.kianto.pl